• Wpisy Losowe

  • Odpowiednie łączenie kolorów w mieszkaniu.

   Każdy swoje wnętrze maluje i aranżuje tak, aby dobrze się czuć we własnym mieszkaniu. Nie ma znaczenia, czy mieszkanie jest całe białe, pastelowe, czy w krzykliwych barwach. Najważniejsze jest, aby kolory było odpowiednio do siebie dobrane. Kolory powinny być tak dobrane, aby płynnie można było …
  • Schody ważnym elementem wystroju domu.

   Prawie każdy dom ma schody, pomijając porterówki bez poddasza. Przeważnie są one centralnym punktem wnętrza, co powoduje, że często przykuwają wzrok gości. Dlatego, każdy właściciel domu chciałby, aby były one efektowne i stylowe. Jednak muszą one być również funkcjonalne i bezpieczne, gdyż każdego dnia domownicy …
  • Podłoga łazienkowa

   Łazienka jest szczególnego rodzaju domowym pomieszczeniem. W każdej łazience korzysta się przecież z kąpieli i prysznica, robi się przepierki i regularne pranie oraz wykonuje różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne.

Masz wątpliwości i zastanawiasz się, dlaczego masz trądzik? Poszukajmy odpowiedzi! Trądzik to choroba, która dotyka nie tylko nastolatków. W sytuacjach, gdy pojawią się pierwsze objawy trądziku, powinniśmy zacząć od domowych sposobów, które są mniej inwazyjne niż leki czy drogeryjne kosmetyki.

 

Sposoby na walkę z trądzikiem naszych babć

Już nasze babcie znały ogromną ilość sposobów na walkę z uciążliwym trądzikiem. Obecnie naprawdę mało osób wie o tych wspaniałych metodach. Zwykłe produkty, które można znaleźć w każdym domu, mogą się okazać naprawdę zbawienne. Do najpopularniejszych z nich należą między innymi:

 • Cebula

Posiada ona liczne właściwości, których głównym zadaniem jest chronić nas przed stanami zapalnymi skóry. Należy spożywać ogromną ilość cebuli w codziennej diecie, a mianowicie dodawać ją do sałatek, kanapek czy zup. Bardzo dobre działanie na naszą skórę może mieć również maseczka sporządzona z cebuli.

 • Drożdże

To naprawdę popularny w leczeniu trądziku produkt. Najczęściej używany jest w formie maseczki, której przygotowanie polega na zmieszaniu drożdży z ciepłą wodą. Całość ma przypominać papkę, którą należy nałożyć na miejsce, gdzie pojawia się trądzik.

 • Soda oczyszczona

Jak wiemy, soda ma działanie wysuszające i złuszczające. Mieszając ją z wodą, tworzy się papkę, którą wystarczy nanieść na skórę. Po usunięciu maseczki ciepłą wodą konieczne jest nawilżenie skóry.

Jak widać, nawet produkty codziennego użytku, które znajdują się w każdej kuchni, mogą mieć zbawienny wpływ na naszą cerę i pomóc w pozbyciu się trądziku.

Na ciekawym blogu  https://www.moment.pl/blog/ znajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i problemy, z którymi zmagasz się każdego dnia.

Comments are closed.