• Wpisy Losowe

  • Jakie kolory wybrać do pokoju dziecięcego?

   Pokój dziecięcy powinien być przytulny i ciepły, ale oczywiście kolorystycznie dopasowany do płci dziecka. Dobrze jest jeśli chłopiec nie ma pokoiku urządzonego w stylu domku lalki barbie. Jak więc dobrać kolory, aby pasowały do maluszka? Poza tym kolory powinny być dostosowane do wieku dziecka, inne …
  • Blogi mieszkaniowe, pomocne przy urządzaniu wnętrz.

   Jak się okazuje blogi mieszkaniowe, mogą niezwykle mocno pomóc podczas aranżacji wnętrz we własnym mieszkaniu. Dzięki wielu pomysłom przedstawianym na stronach internetowych, można natknąć się na ciekawe aranżacje, a nawet zainspirować się czyimś projektem, do stworzenie własnego. Blogi mieszkaniowe zawierają wiele ciekawych i cennych wskazówek, …
  • Nowoczesne mieszkania, deweloper

   Dzisiejszy świat w pewien sposób zmusza rynek do stosowania technologii spełniającej dość kategoryczne i surowe wymagania klientów. Mieszkania które budowane są przez firmy deweloperskie, muszą być nie tylko bardzo nowoczesne, ale i funkcjonalne. Dlatego bardzo często koniecznością staje się współpraca z architektami na każdym etapie …

Płytki ceramiczne już na stałe zagościły w polskich salonach. Są idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto niw chce zajmować się utrzymaniem niewygodnych paneli lub drewnianej podłogi. Płytki podłogowe tego typu są wygodne w utrzymaniu i niezwykle wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia. O czym należy pamiętać, wybierając odpowiedni model do danego wnętrza?

Płytki, a aranżacja salonu

Jeśli by chcieć wybrać miejsce w domu, które jest dla każdego domownika najważniejsze, z pewnością salon byłby największym faworytem do tego tytułu. To właśnie w salonie spędza się większą część dnia i to w nim podejmuje się gości. Nic zatem dziwnego, że każdy chciałby, aby jego salon był miejscem estetycznym, wygodnym, ale również łatwym w sprzątaniu.
Takie właśnie właściwości dają płytki ceramiczne Cisa, jednak ich wybór musi być podyktowany stylem danego wnętrza. Chodzi tu oczywiście o fakturę i kolorystykę płytki, która musi być dopasowana do ogólnej aranżacji wnętrza.

Względy użytkowe

Choć wydawać by się mogło, że glazura i terakota to właściwie to samo, to jednak oba te materiały zasadniczo się od siebie różnią, tak samo, jak i innego typu pytki ceramiczne.
Z tego powodu należy przed zakupem określić to, jakie cechy użytkowe będą dla nas najbardziej istotne. Czy stawiać na wytrzymałość, antypoślizgową powłokę? A może salon będzie połączony z tarasem i warto by było, aby dla zabezpieczenia podłogi płytki te były również odporne na niską temperaturę? Wszystkie te pytania pozwolą na dobranie takich płytek, które dadzą później maksymalnie największe pozytywne efekty w czasie korzystania z nich.

Comments are closed.