• Wpisy Losowe

  • Osiedla klimatyzowane

   Poszukując mieszkania na nowoczesnym osiedlu warto zadbać, aby miało ono wszelkie udogodnienia. Jednym z takich udogodnień jest klimatyzacja. Pozwala ona na ochłodzenie mieszkania, gdy na dworze żar leje się z nieba. Pozwala także ustawić odpowiednią temperaturę tak, aby dopasować ją do własnych potrzeb. Bardzo często …
  • Przedpokój, jako miejsce pierwszego doznania aranżacji mieszkania.

   Będą u kogoś w mieszkaniu, zawsze jedno miejsce, czy chcemy, czy nie, będzie odwiedzone. Można nie korzystać z kuchni, łazienki, czy nie wchodzić do innych pokoi niż salon, lecz przedpokój odwiedza każdy. Dlatego to, jak wygląda przedpokój, świadczy o tym, jak wygląda całe mieszkanie. Przedpokój, …
  • Domowe biuro

   Życie zawodowe może być bardzo męczące, tym bardziej jeśli trzeba dzielić swój czas między domem a pracą. Więc jeśli jest taka możliwość, warto pomyśleć o pracy wykonywanej w zaciszu domowym. Do tego jednak, koniecznie potrzebny jest gabinet, czy inaczej mówiąc domowe biuro. Takie pomieszczenie musi …

Płytki ceramiczne już na stałe zagościły w polskich salonach. Są idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto niw chce zajmować się utrzymaniem niewygodnych paneli lub drewnianej podłogi. Płytki podłogowe tego typu są wygodne w utrzymaniu i niezwykle wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia. O czym należy pamiętać, wybierając odpowiedni model do danego wnętrza?

Płytki, a aranżacja salonu

Jeśli by chcieć wybrać miejsce w domu, które jest dla każdego domownika najważniejsze, z pewnością salon byłby największym faworytem do tego tytułu. To właśnie w salonie spędza się większą część dnia i to w nim podejmuje się gości. Nic zatem dziwnego, że każdy chciałby, aby jego salon był miejscem estetycznym, wygodnym, ale również łatwym w sprzątaniu.
Takie właśnie właściwości dają płytki ceramiczne Cisa, jednak ich wybór musi być podyktowany stylem danego wnętrza. Chodzi tu oczywiście o fakturę i kolorystykę płytki, która musi być dopasowana do ogólnej aranżacji wnętrza.

Względy użytkowe

Choć wydawać by się mogło, że glazura i terakota to właściwie to samo, to jednak oba te materiały zasadniczo się od siebie różnią, tak samo, jak i innego typu pytki ceramiczne.
Z tego powodu należy przed zakupem określić to, jakie cechy użytkowe będą dla nas najbardziej istotne. Czy stawiać na wytrzymałość, antypoślizgową powłokę? A może salon będzie połączony z tarasem i warto by było, aby dla zabezpieczenia podłogi płytki te były również odporne na niską temperaturę? Wszystkie te pytania pozwolą na dobranie takich płytek, które dadzą później maksymalnie największe pozytywne efekty w czasie korzystania z nich.

Comments are closed.